EVERYDAY

PASTA

ישראלית על האגם

Salad time

מיוחדים

Specialità

אחרי פסח, פסחא וקפיצה קצרה וקולינרית במיוחד לליסבון הגיע הזמן לסגור את הפה! אני לא באמת אחת שמצליחה בדיאטות, אחרי יומיים של סלט מתחילה לקרקר לי הבטן ותמיד ברגעים הכי מביכים, אבל מדי פעם, בעיקר אחרי חגים ומועדים, אני מנסה להיפטר מהק"ג העודפים. הודות לאתר Fat girl trapped in a skinny body  נטשתי את דיאטת הנקודות/ כרוב/ פחמימות ושות' ועברתי לדיאטת הצנצנת! הרעיון מדליק ועושה חשק אדיר, התוצאה אסתטית, פרקטית ואין ספק עושה חסד עם הגזרה.

Dopo Pasqua, Pesach e una tappa culinaria a Lisbona è arrivato il momento di posare la forchetta. Non sono molto brava con le diete e dopo un paio di giorni di insalate la mia pancia inizia a fare dei rumorini imbarazzanti, specialmente nei momenti meno opportuni, ma ogni tanto, di solito dopo le feste, provo a perdere qualcuno dei Kg extra. Grazie al sito Fat girl trapped in a skinny body ho lasiato le solite diete e sono passata alla dieta del barattolo. L'idea è veramente bella e ti invoglia, il risultato è estetico, pratico e senza dubbio ti aiuta anche con la linea.

Salad in a jar

העמסתי את העגלה בשלל ירקות העונה, גבינה מלוחה, זיתים ושתי צנצנות – כי אם אני בדיאטה, כל הבית בדיאטה (פייטרו תחזיק מעמד) והכנתי לנו את ארוחת הצהרים הדיאטתית הראשונה לשבוע. הרעיון פשוט, קודם כל שופכים לצנצנת את הרוטב, אחר כך את שאר הירקות והתוספות ואחרונה חביבה החסה. אפשר להכין מראש וכדי לשמור על טריות הסלט חשוב שהעלים בצנצנת לא יגעו ברוטב. ועוד טיפ קטן – כדי לקבל רוטב במרקם אחיד ערבבו את כל המרכיבים בבלנדר/מוט חשמלי.

Ho riempito il carrello con la verdura di stagione, formaggio, olive e due barattoli di vetro – perchè se io sono dieta tutta la casa è a dieta (Pietro, be strong!). La realizzazione è semplice, prima versare il condimento, poi la verdura e gli ingredienti extra, per ultima l'insalata. Si può preparare in anticipo e per mantanere la freschezza importante è non far toccare il condimento dalle foglia di insalata. Un altro piccolo suggerimento – per ottenere un condimento omogeneo, miscelare gli ingredienti nel blender.

Buon appetito

לפני האוכל מנערים היטב את הצנצנת עד שהירקות והרוטב מתאחדים אט אט לסלט מפנק במיוחד.
שבוע טוב וחזרה קלה לגזרה!

Prima di gustare il vostro barattolo, scuotetelo bene finchè la verdura non sia condita.
Buona settimana  salutare!

רזיתי?

 1. אמיליה

  רעיון גדול, שמצטלם מהמם,
  אם כי לא מאד פרקטי, לא?!

  בכל מקרה נעשה ניסוי..

  1. Sharon
   Sharon

   לקחתי לעבודה כבר פעמיים בשקית בד עם מזלג ומפית (שתי התמונות האחרונות), הגיע בשלום והיה מוצלח ביותר. ואם אנחנו כבר פה.. עוד לא הספקתי לקרוא את הפוסט האחרון שלך, אבל רק מלראות את התמונות אני יודעת שאני אוהב אותו מאד!

   1. אמיליה

    נשמה!
    את מוזמנת בהחלט.

    אמנם אין מתכון רק הגיגים אבל בכל זאת..

 2. sharon eshet

  מעולה! מצבי כמצבך….אנסה לשריין לי צנצנת למאורע 🙂
  נשיקות נשיקות נשיקות

  1. Sharon
   Sharon

   מצבנו בקנטים אם כך.. 🙂 ועוד לא נגעתי במצה אחת החג הזה!

 3. sharon eshet

  🙂 לא בקנטים….אבל בקצב הזה עד הקיץ נהיה שם…אני חטאתי פעמיים במצבריית- מתה על זה….

 4. efraty

  נראה מקסים! מזכיר לי ימים רחוקים בהם א. היה חותך לי כל לילה סלט ענקי לקחת למחרת לעבודה…
  לילה טוב 🙂

 5. danachef

  איזה בלוג מעולה! אני מתה על פסטה ומתה על ערמונים.. בקיצור את בחורה כלבבי! אבקר אצלך לעיתים קרובות..!

 6. מקופלת

  אווו, כמה נחמד לגלות את הבלוג שלך באמצע החיים, עם גב תפוס ומסכנות כללית (מולדת, כפי הנראה), ופתאום לקרוא ככה על איטליה, ואוכל טוב, ומציאות (תיבות הדואר מהפוסט הקודם נחקקו היטב במוחי), ואוכל בצנצנת (שני דברים שאהובים עלי מאוד אם כי לרוב בנפרד).
  איזה כיף לי, הוספתי אותך לגוגל רידר שלי

  1. Sharon
   Sharon

   כמה כיף לי לקום בבוקר ולקבל כזאת תגובה 🙂 שיהיה אחלה יום, תרגישי טוב ואני עוד אגיע הרבה לביקורים אצלך!

COMMENTS